רשימת קניות לבית חדש: מוצרי חשמל וציוד נדרש למעבר דירה

רשימת קניות לבית חדש: מוצרי חשמל וציוד נדרש למעבר דירה

עומדים לעבור לבית חדש? קבלו מאיתנו איחולים למזל טוב והצלחה. אם אתם רוצים לדעת מה במה צריך להצטייד, הנה רשימת מוצרי חשמל למעבר דירה ביחד עם טיפים לבחירתם הנכונה.

בחירת פריטים חדשים למעבר בית 

אז מה צריך לדירה חדשה? עבור אנשים רבים, המעבר הוא הזדמנות לעשות קניות לבית חדש במטרה להחליף פריטים ישנים שהתבלו והתיישנו. כמו כן, ביחד עם שינוי המיקום ומעין פתיחה של דף חדש בחיים, עולה הרצון לשנות ולשדרג את הפריטים שהבית יכיל, החל במוצרי חשמל ועד לרהיטים.

אז קודם כל, כדאי לשבת ולהכין רשימת קניות לבית חדש הלוקחת בחשבון את הגדרות התקציב, ומסודרת בהתאם לדרגת העדיפות של הפריטים השונים. בתוך כך, רשימת קניות לכניסה לבית חדש כוללת לא מעט מוצרי חשמל, ביניהם מכונות כביסה, כיריים, תנורים, מקרר ומזגן, אותם תוכלו לקנות ברשתות חשמל מובילות ומומלצות.

בחירת מקרר חדש למעבר דירה

כאמור, דברים לבית חדש כוללים לא מעט מוצרי חשמל. זאת, עקב הרצון להתחדש בדגמים מתקדמים שמתאימים בגודלם ועיצובם למטבח החדש, שפועלים יותר מהר וחוסכים בחשמל.

וכאשר בונים רשימת ציוד למעבר דירה צריך לתת מקום של כבוד למקרר. בהיותו פריט דומיננטי במטבח, לאנשים רבים חשוב לבחור מקרר בעל עיצוב עכשווי, המתאים לחזות המטבח בדירה החדשה. 

בנוסף, אם מעבר הדירה נובע מהרצון להתאים את מרחב המחייה למידות המשפחה הגדלה (או המצטמצמת), מקרר חדש גדול או קטן יותר יספק מענה מצוין. מעבר לכך, אם המקרר הישן שלכם כבר מגמגם, וגם לא בטוח שישרוד את ההובלה, עשו לעצמכם טובה וקנו מוצר חדש. העלויות אינן בשמיים.

מוצרי חשמל חיוניים למטבח 

כאשר חושבים על המטבח, רשימת דברים לבית חדש כוללת עוד פריטים שלא תמיד כדאי להעבירם מהבית הישן. הם כוללים למשל כיריים על גז, חשמל או אינדוקציה. הצורך בכיריים חדשות נובע מכך שהכיריים הישנות מצויות במצב תחזוקה ירוד, וגם מהעדפה לכיריים חשמליות או אינדוקציה, או פשוט בגלל הרצון להתחדש בכיריים איכותיות ומתקדמות בעיצוב חדשני.

עוד פריט מבוקש למטבח חדש הינו תנור אפייה, שהסיבות להחלפתו דומות לאלו של כיריים. בנוסף, אנשים רבים ירצו תנור בנוי שמתאים למאפייני המטבח החדש. בעת בחירת תנור אפייה או כיריים יש לשים דגש גודל מתאים ועל פונקציות העונות על צרכי הבישול שלכם.

הזמנת והתקנת מזגנים לבית חדש 

מוצר חשמלי נוסף שלעיתים קרובות עדיף לקנותו מאשר להעבירו לדירה החדשה, הוא המזגן.  קודם כל, כי עלויות הפירוק של מזגן חדש אינן ממש משתלמות, וכרוכות גם בתיקון הקיר שממנו המזגן פורק. הדבר נכון במיוחד אם מדובר במזגן ישן מאיכות ירודה, שההובלה רק יכולה להחמיר את מצבו. מעבר לכך, לעיתים קרובות מזגן ישן לא מתאים לצרכי הדירה החדשה וחלליה, ואילו הדירה הישנה ממילא נמכרת עם המזגן. 

המזגן החדש  שתקנו לדירה יכול להיות מיני מרכזי, או כמה מזגנים קטנים עבור כל חלל. לכך יכולים להתווסף מוצרי מיזוג והסקה נוספים שכדאי שיהיו בבית החדש, כמו מאוורר תיקרה לחדר השינה, תנורי חשמל לחדרי הרחצה, ועוד.

קניית מכונת כביסה לבית חדש 

עוד מוצר חשמלי שכדאי להוסיף לרשימת הקניות של בית חדש, היא מכונת כביסה. מדובר במוצר לא יקר יחסית, אך יש לו רמה די גבוהה של בלאי, לכן אנשים מעדיפים להיפרד לשלום מהמכונה הישנה שלהם. כיום ניתן למצוא בשוק מגוון גדול מאוד של מכונות כביסה, מהן יש לבחור בזו המתאימה מבחינת הנפח שלה וצורת פתיחתה. לרוב עדיף לבחור במכונה עם פתח קדמי, מה שמאפשר להניח עליה מייבש כביסה וכך לחסוך במקום. כמו כן, מומלץ לבחור מכונת כביסה בעלת דירוג אנרגטי גבוה וכמה שיותר שקטה, שתהיה פשוטה לשימוש ועם תוכניות ופונקציות שמתאימות לצרכים השוטפים שלכם.

 מגוון מוצרים נוספים לבית חדש

מלבד האמור לעיל, בסניפים ובאתר שלנו תוכלו למצוא שלל מוצרי חשמל איכותיים לבית ממיטב המותגים העולמיים. למשל, תוכלו לקנות למטבח מדיח כלים חדש או קולט אדים, להזמין לסלון מערכת קולנוע מתקדמת, להזמין שואב אבק איכותי לניקוי הבית, ועוד. 

להזמת מוצרי חשמל חדשים למעבר דירה ישירות דרך האתר של רשת עולם הקולנוע לחצו כאן.

 

הנבחרים בחשמל לבית ולמטבח

סניפים בפריסה ארצית

משלוחים לכל רחבי הארץ

עד 14 ימי החזרה

בכפוף לתקנון והוראות החוק

אחריות

שירות ואחריות לכלל המוצרים המוצגים באתר

קניה מאובטחת